Dallime mes rishikimeve të "Faruk Begolli"

30 bytes added ,  7 vjet më parë
→‎Filmografia: Era dhe lisi - (1979)
(→‎Filmografia: Kur Pranvera Vonohet)
(→‎Filmografia: Era dhe lisi - (1979))
 
=== Filmografia ===
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] - (1997)
* [[Kur pranvera vonohet]] - (1980)
* Era dhe lisi - (1979)
* [[Të Ngujuarit]] - (1972)
* [[Si të vdiset]] - (1972)
* Sulmi i Kuq - (1974)
* Proka - (1984)
 
== Shiko edhe ==
Anonymous user