Ndryshimi mes inspektimeve të "Naser Rafuna"

5 bytes removed ,  6 vjet më parë
* 2011 Lagjja e Re (Serial) Komedi
 
==Grupi Humoristik Ujqit 2011-==
Ujqit e kane filluar karrieren si grup humoristik qe ne vitin 2010 me titullin Vakti e han Kashten, por me vone ne vitin 2012 u bashkepunuan vetem Naser Rafuna,Adhurim Demi,dhe Sabri Fezullahu.
 
Anonymous user