Ndryshimi mes inspektimeve të "Harry Potter"

No change in size ,  6 vjet më parë
 
== Triwizard Tournament ==
Para shumë kohëve mbahej Kupa e Tre Magjistarëve në HogwartsHoguarts. Për shkak të dëmeve që shkaktoheshin dhe vdekjes së nxënësve kjo kupë u ndalua. Pas një farë kohe, për të rikthyer kënaqësitë që falte kjo garë Albus Dumbledore bën thirrje që të mbahet. Marrin pjesë shkollat:
 
* Hogwarts me drejtor Albus Dumbledore
Anonymous user