Dallime mes rishikimeve të "Dollari"

16 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
| [[Zelanda e Re]] || [[Dollari i Zelandës së Re]] || $ || NZD
|-
| [[Zimbabveja]] || [[Dollari i Shteteve të Bashkuara]] (Së bashku me [[euron]], [[paund sterlinë]]sterlinën, [[pulën botsvane]] dhe [[randin jugafkrikan]]jugafrikan) || $ || USD
|}