Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Vaçe Zela"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Poezite: seksion i ri)
 
 
Per mendimin tim poezite dhe kengent duhet transferuar tek nje liber tek wikilibri dhe te lidhen direk nga ky artikull. Ka ca detaje te mira por akoma s'mund te quhet i plote
 
vace zela
artiste e madhe qe nuk i vjen me kombit tone,nje ikone e artit skenik shqiptar
zeri i saj unik beri qe SHqiperia te njihej ne bote
nje nga njerzit me te medhenj ne te gjitha aspektet
Anonymous user