Dallime mes rishikimeve të "Shpikja"

68 bytes removed ,  8 vjet më parë
3 shpikje dhe Zbulime
v (Robot: ndryshime kozmetike)
(3 shpikje dhe Zbulime)
3 Zbulime dhe Shpikje
'''Shpikja''' është risi nëse nuk përmbahet në njohurinë e mëparshme. Për përcaktimin e
risisë, detajet e njohurisë së mëparshme mund të shqyrtohen vetëm individualisht. <ref name=KK200449>LIGJI PËR PATENTIM [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_49_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>
 
Amerika zbuloi kontinentin e ri.
{{cung}}
Danezet shpiken teleskopin e pare.
== Burimi i të dhënave ==
Englebartët shpikën miun e kompjuterit.
<small><references /></small>
 
--[[Speciale:Kontributet/46.99.57.83|46.99.57.83]] 13 shkurt 2014 19:59 (CET)Lenushi--[[Speciale:Kontributet/46.99.57.83|46.99.57.83]] 13 shkurt 2014 19:59 (CET)
[[Kategoria:Shpikje| ]]
Anonymous user