Dallime mes rishikimeve të "Deli Yurek"

8 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Deli Yurek,është drejtuar nga drejtori i producentit Osman Sinav filloi në provimin turk të veprimit dramës dhe seri televizive politike. Më [[5 tetor]] [[1998]] seriali filloi në shfaqje televizive në Show Tv, ndërsa në sezonin e 4 Seriali u transferua në ATV. 4 pjesë sezonin e përgjithshme, deri në episodin 94 deri në episodin 113 u publikua Deli Yurek dhe përfundoi më [[24 qershor]] të vitit [[2002]].
 
== Aktorët ==
Anonymous user