Hape menynë kryesore

Changes

76 bytes removed ,  5 vjet më parë
 
shoqet e mia me te mira jane selma erigerta dhe megani .Une i dua shume ato.
== shih edhe këtë ==
* [[Cikloni]]
Anonymous user