Dallime mes rishikimeve të "Harry Potter"

216 bytes removed ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
|7°
|[[Harry Potter And The Deathly Hallows]]
|[[Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes]]
|[[Harry Potter dhe Dhuratat e Vdekjes]] <ref name="jozyrtar">'''Shënim:''' Pasi që ky romani i serisë akoma nuk është botuar në gjuhën shqipe, titulli nuk mundet të pranohet si zyrtarë. Titulli është përkthyer '''1 me 1''' nga anglishtja.</ref>
|}