Ndryshimi mes inspektimeve të "Sezoni i parë (Sam & Cat)"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
* Ky sezon ka gjithsej 40 episode.
* Kel Mitchell, Lane Napper, Elizabeth Gillies, Nathan Kress, Matt Bennett, Eric Lange, Sophia Grace & Rosie, Noah Munck, Reed Alexander dhe Danielle Morrow do të jenë të ftuar specialë në këtë sezon.
* Të gjitha episodet fillojnë me një # (hashtag/thurrje).
 
Anonymous user