Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Hipoteza"

→‎dardha: seksion i ri
(→‎dardha: seksion i ri)
(→‎dardha: seksion i ri)
 
amunt a bej vet hipnotizimin
 
== dardha ==
 
dardha eshte nje frut shume i embrl ajo zakonisht rritet ne filim te pranveres kurse ne vere eshte e pjekur shume. Dardha eshte nje frut shume i perdorshem per vitaminat e njeriut ,ajo po perdores dhe per amita shume te mira.Ajo kur eshte e forte duhet qe ta lini ne dielli dhe ajo piqet pa rrenje vete.Dardha eshte nje frut ne formen e nje kungulli te vogel.Ajo peshon deri ne 250 gram kur eshe ne krijim.
 
== dardha ==
Anonymous user