Dallime mes rishikimeve të "Ehli Bejti"

43 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Kush është Ehli Bejti ? Njohje e shkurtër Të gjithë myslimanët janë të një mendimi se një komision prej dijëtarëve jahudi dhe Priftërinj të e Naxhranit shkuan tek Prof...)
 
[[File:Muhammad Family-tree-en.png|thumb]]
Kush është Ehli Bejti ?
 
Anonymous user