Ndryshimi mes inspektimeve të "Faruk Begolli"

43 bytes added ,  7 vjet më parë
(→‎Filmografia: Era dhe lisi - (1979))
 
=== Filmografia ===
· 10 Minuta - 
Film i shkurtër  (2005)
* [[Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna]] - (1997)
* [[Kur pranvera vonohet]] - (1980)
Anonymous user