Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

190 bytes removed ,  6 vjet më parë
Faqja u zëvendësua me 'aaaaaaaaaa'
(Faqja u zëvendësua me 'aaaaaaaaaa')
aaaaaaaaaa
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi. Ne kete Xhami falen te 5 namazet dhe e gjumaja.
[[File:Imperial standard of the Ottoman Sultan.svg|thumb]]
[[File:Risale-inurcollection.png|thumb]]
Anonymous user