Ndryshimi mes inspektimeve të "Zeusi"

24 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: Redaktim nga celulari
[[File:Zeus.jpg|thumb]]
'''Zeusi''' ishte sunduesi i qiellit dhe tokës, babai i njerëzve dhe Zotave tjerë. Konsiderohet si pari, më i madhi dhe i pavdekshmi nga të gjithë Zotat tjerë të OLIMPIT.
 
Anonymous user