Ndryshimi mes inspektimeve të "Bang Bang"

28 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Pp}}
{{Shkronja}}
[[Skeda:Digitalb.jpg|thumb]]
 
[[Bang Bang]] është një kanal televiziv, pjesë e paketës [[DigitAlb|Digitalb]] në Shqipëri. Ai transmeton '''24 orë''' filma dhe seriale të animuar për fëmijë. Ndonjëherë transmetohen edhe filma me njerëz të cilat u dedikohen fëmijëve si dhe programe edukative si të huaja ashtu edhe shqiptare. Filmat dhe serialet janë të gjitha të dubluara në gjuhën shqipe.
 
Anonymous user