Ndryshimi mes inspektimeve të "Opinion - Tv Klan"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Blendi Fevziu.jpg|thumb]]
'''Opinion''' është emisioni i parë në [[TV Klan]] që prej 31 gusht 1997. Ai numëron mbi 2500 orë transmetim të drejtpërdrejtë dhe 1116 emisione në 14 vjet me 4400 të ftuar. Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. Arena e politikës shqiptare, në vitin e tij të 15-të televiziv.
 
Anonymous user