Ndryshimi mes inspektimeve të "Jadranka Kosor"

29 bytes added ,  7 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(removing)
v
 
==Shih edhe këtë==
 
*[http://www.kokaj.net/forum/showthread.php?t=3588/ Një dorëheqje enigmatike dhe një mbretëreshë moderne]
 
{{biografi-cung}}
 
[[Kategoria:Biografi]]
[[Kategoria:Lindje 1953]]