Ndryshimi mes inspektimeve të "Konisbalta"

69 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: Redaktim nga celulari
== Demografia ==
 
== Ekonomia == ne pergjithesi esht e mbeshtetur ne bujqesi blektori dhe emigration.
== Ekonomia ==
 
== Historia ==
8

edits