Ndryshimi mes inspektimeve të "Konisbalta"

1 byte added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketa: Redaktim nga celulari
Etiketa: Redaktim nga celulari
== Demografia ==
 
== Ekonomia == ne pergjithesi esht e mbeshtetur ne bujqesi blektori dhe emigrationemigracion .Ky fshat ka në bazë të ekonomisë së vet atë agrare ,kurse ekonomia prodhuese dhe ajo e shërbimeve është e pakët ose thuajse nuk egziston fare. Nëse flasim për të parën, ajo agrare është e zhvilluar kryesisht në atë frutore dhe në ullishtari ku dallohet prodhimi i madh që ka.
 
== Historia ==
8

edits