Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

ska përmbledhje të redaktimeve
(http://darulehsan.org/)
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie ( darke ) Ne kete xhami iamimam eshte Mondi Marku . Ju ftojme te na vizitoni ejani ne rrugen Ali Demi afer me Cezin dhe pallatin 148.
Anonymous user