Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[File:BISMILLAH.JPG|thumb|darulehsan]]
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie ( darke ) Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku . Ju ftojme te na vizitoni ejani ne rrugen Ali Demi afer me Cezin dhe pallatin 148. darulehsan
Anonymous user