Dallime mes rishikimeve të "Socket"

1 byte added ,  8 vjet më parë
v
Fix
v (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q632343)
v (Fix)
 
; socket 775 : Pentium 4Pentium D, Core duo dhe celeron D frekuenca prej 2.5 deri në 3.8GHZ
 
[[CategoryKategoria:Informatikë]]
 
[[ar:Socket]]