Dallime mes rishikimeve të "Udhëheqës të shteteve në vitin 1733"

v
Fix
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
(Faqe e re: '''{{PAGENAME}}''' janë të radhitur sipas kontinenteve dhe pastaj në kontinente janë të radhitura shtetet sipas shronjës. == Afrikë == == Australi dhe Oqeani == == Azi == == Ev...)
 
v (Fix)
 
== Lindje e Mesme dhe Afrikë veriore ==
 
[[CategoryKategoria:Udhëheqës të shteteve në vite]]
12.937

edits