Ndryshimi mes inspektimeve të "Bibla"

265 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
4. Libri i Zbulesës (Apokalipsit).
 
E Verteta Mbi Biblen:
 
Eshte konstatuar që feja e vertetë është Islami. Keshtu që ka ende (shumë) njerz që besojnë në të edhe pse janë në dijeni qe nuk është e vertetë. Shumë (mijera) Prift e kanë pranuar ketë gjë
por nuk e kanë cekur publikisht
 
== Bibla dhe shkenca ==
Anonymous user