Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1275640)
* ''Cincar'', '''[[Cincar]]''' 2005 m
 
Kurse liqenet jane:
-Liqeni i Jablanices
 
:''Shiko dhe këtë: [[Lista e majave malore në Bosnja dhe Hercegovina]]''
Anonymous user