Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

ska përmbledhje të redaktimeve
(perpjekje per promovim)
[[File:ThreeAbul starsala and crescentmaududi.pngjpg|thumb|Logo6x6px|Xhamia eMehalles XhamiseAli Dem]]
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
Anonymous user