Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

27 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(nuk di si eshte kjo foto e personit relevant U kthye versioni 1432814 i bërë nga 109.69.5.39 (diskutimet))
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
[[File:Three stars and crescent.png|thumb|Logo e Xhamise ]]
[[File:Umayyad Flag.svg|thumb]]
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
Anonymous user