Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
<gallery>Urdu_Book.JPG
[[File:Umayyad Flag.svg|thumb]]
</gallery>
Anonymous user