Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

10 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
[[File:Dawat-e-Islami.png|thumb|134x134px]]
<gallery>Urdu_Book.JPG
</gallery>
Anonymous user