Ndryshimi mes inspektimeve të "Duoden"

680 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: Duodeni Segmenti i pare i zorres se holle, i cili lidh stomakun me jejunumin. Rreth 25cm i gjate. Ne duoden ndodh nje perzierje e sekrecioneve te stomakut, pankreasit dhe melcise. ==...
(Faqe e re: Duodeni Segmenti i pare i zorres se holle, i cili lidh stomakun me jejunumin. Rreth 25cm i gjate. Ne duoden ndodh nje perzierje e sekrecioneve te stomakut, pankreasit dhe melcise. ==...)
(Pa ndryshime)
15

edits