Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

No change in size ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
[[File:Dawat-e-IslamiMosque in Sa'dah.pngjpg|thumb|134x134px62x62px]]
Anonymous user