Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

4 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
https://www.facebook.com/XhamiaMehalles
[[File:Mosque in Sa'dah.jpg|thumb|62x62px]]
Anonymous user