Ndryshimi mes inspektimeve të "Albatrit Muqiqi"

89 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
 
{{perm-urgj}}
'''Albatrit Muqiqi''' Lindi në [[Prishtinë]] më [[5]] [[Gusht]],[[1990]]
Shkollimin e mesem dhe fillor i kreu ne Shkollen e muzikes Prenk Jakova.I Biri i Merita Dhe Nysret Muqiqi.Karriere Muzikore Filloi qe nga mosha 4 vjeqare.U Shkollua ne Prishtine ne Shkollen e Muzikes Prenk Jakova.
Anonymous user