Ndryshimi mes inspektimeve të "17 Prill"

42 bytes added ,  6 vjet më parë
Shtimi i vdekjes se Gabriel García Márquez
(Shtimi i vdekjes se Gabriel García Márquez)
* [[1999]] - [[Ismet Mustafa]] , ra dëshmorë në [[Beteja e Kosharës|Koshare]].
* [[1999]] - [[Mirjeta Nagavci-?????]]
* [[2014]] - [[Gabriel García Márquez]]
 
== Festa dhe përvjetore ==
Anonymous user