Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Ylberi"

287 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
 
ky artikull me kalimin e kohës është përkeqësuar sepse janë futur pjesë që janë përkthzer me një përkthzes automatik dhe si të tilla janë jokorrekte dhe pa kuptim prandaj i hoqa--[[Përdoruesi:Armend|Armend]] 5 Prill 2011 12:12 (CEST)
 
ylberi del pas shiut ylberi eshte shum i gezueshem per njerzit ai qendron lar ne qiell--[[Speciale:Kontributet/79.106.109.247|79.106.109.247]] 22 prill 2014 19:34 (CEST)'''''Tekst i theksuar''''''''Tekst i
[[Skeda:Dea|123px|parapamje|qendër|123]]
theksuar''''''Tekst i trashë'''''''
Anonymous user