Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.'''
[[File:Three stars and crescent.png|thumb|Logo e Xhamise ]]
<gallery>The-Message.jpg ‎(329 × 484 pixels, file size: 64 KB, MIME type: image/jpeg)
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
</gallery>
Anonymous user