Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

59 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (U kthyen ndryshimet e 109.69.5.39 (diskutimet) në versionin e fundit nga Arianit.)
 
[[File:Three stars and crescent.png|thumb|Logo e Xhamise ]]
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
Anonymous user