Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

ska përmbledhje të redaktimeve
[[File:White Minaret Symbol.png|alt=Xhamia Mehalles|thumb|197x197px|Minare qe simbolizon xhami]]
 
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
Anonymous user