Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Gezim Kopani"

ska përmbledhje të redaktimeve
'''Frang bardhit i lumt goja se ka qen shqiptar i vertet jo si ju bijt e turqeve qe na e ktheni shqipnin ne nje vend plehrash islamike ju shofte shkjau ju e gjith turqit e tjerre qe po mbjellin xhamira ne cdo cep te shqipnis ju jena vec bastarde turq
se jau palloi mamate turku 500 vjet me pare nuk asht faji jot po per faktin se po shpernan gjuhen e turkut e te arabit duhet futur nen dhe
Frank Bardhi ska than kurre se skenderbeu s'asht shqiptar. Skenderbeu i futi nen dhe stergjysherit e tu se qe shqiptar.
 
kopan i pist turk i urryer'''
 
 
Anonymous user