Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

36 bytes added ,  7 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3302118 (translate me))
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Boksierë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1978]]