Dallime mes rishikimeve të "Energjia"

56 bytes added ,  7 vjet më parë
 
== Rëndësia e energjisë për shoqërinë ==
osht shume e rondsishme enegjia pa energji kurgja sbohet
 
== Thënie mbi energjinë ==
* "Energjia dhe këmbëngulja ndryshojnë gjithçka". [[Benjamin Franklini]]
Anonymous user