Dallime mes rishikimeve të "Will Smith"

4 bytes added ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
| vite aktiv = 1985-prezent
}}
[[Skeda:WillSmithMay10.jpg|thumb|200px341x341px]]
'''Willard Christopher Smith Jr.''' lindi më [[25 shtator]] [[1968]] në [[Philadelphia]], [[Pennsylvania]]. Është një [[aktor]] dhe [[këngëtar]] i muzikës [[rap]] [[SHBA|amerikan]].
 
Anonymous user