Dallime mes rishikimeve të "Albfilm"

6 bytes removed ,  8 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Filmat e njohur: Furtuna 1959)
vNo edit summary
# [[Nëntori i dytë]], ({{f|1982}})
# [[Gjurmë në kaltërsi]], ({{f|1981}})
# [[AvniNjë Rustemiemër (film)|Avnimidis Rusteminjerëzve]], ({{f|19811983}})
# [[Një natë pa dritë]], ({{f|1981}})
# [[Plaku dhe hasmi]], ({{f|1981}})