Dallime mes rishikimeve të "Hernia diskale"

3.735 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: '''Hernia diskale''' është një gjendje patologjike e shtyllës kurrizore ku pjesa e jashtme unazore e diskut ndërvertebror fryhet ose çahet dhe materiali i butë i brendshëm i di...
(Faqe e re: '''Hernia diskale''' është një gjendje patologjike e shtyllës kurrizore ku pjesa e jashtme unazore e diskut ndërvertebror fryhet ose çahet dhe materiali i butë i brendshëm i di...)
(Pa ndryshime)
53

edits