Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Besëlidhja"

1.984 bytes added ,  6 vjet më parë
v
U kthye versioni 1442006 i bërë nga Gabrigabry2000 (diskutimet)
(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
v (U kthye versioni 1442006 i bërë nga Gabrigabry2000 (diskutimet))
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="1" align="right" style="margin-left:1em; background:#DDEEFF;"
!colspan="3" |
|- style="background:#ffffff"
|colspan="3" align=center |
|-
!colspan="3" | Të dhëna mbi klubin sportiv
|- style="background:#ffffff"
|'''Themelimi'''|| colspan="2" | 1956
|- style="background:#ffffff"
|valign="top" |'''Adresa'''<br /><br />'''Telefon'''<br />'''Fax'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Kryesia'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Menexher'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Anëtarë'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Ngjyrat e klubit'''|| colspan="2" |Bardh e Kuq
|-
!colspan="3" | Reparti i ekipit të futbollit
|- style="background:#ffffff"
|'''Kategoria'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Stadiumi'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Drejtori repartit''' || colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Shefi stërvitjes'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|valign="top" |'''Veshja sportive'''||
{| cellspacing=0 cellpadding=0 border=0
|colspan=3 align=center|''' Fusha e saj'''
|}
|rowspan=1 align=center|
{| cellspacing=0 cellpadding=0 border=0
|
|-
|colspan="3" align=center|'''Fusha e huaj'''
|}
|- style="background:#ffffff"
|valign="top" |'''Suksese sporti'''|| colspan="2" |
|- style="background:#ffffff"
|'''Sezoni sportiv'''|| colspan="2" |
|-
!colspan="3" | Internet
|- style="background:#ffffff"
|valign="top" |'''Internet'''|| colspan="2" |www.kfbeselidhja.tk
|- style="background:#ffffff"
|'''E-Mail'''|| colspan="2" |
|}
 
'''KF Beselidhja''' është formuar në vitin [[1956]], dhe ka shumë legjenda prej atij viti. Emra të njohun tnë klubin futbollistik Beselidhja janë [[Vuniqi]], [[Nazmi Binaku]], [[Mehmet Dragusha]], Milaim Rama dhe të tjerë. Beselidhja është momentalisht e shuar por pritet sërish rifunksionimi i këtij klubi.
 
{{sport-cung}}
 
[[Kategoria:KF Besëlidhja]]