Dallime mes rishikimeve të "Alexandre Dumas"

8.369 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: '''Alexandre Dumas''' ose Aleksandër Dyma - babai (Alexandre Dumas père) ishte shkrimtar i njohur franko-algjerian dhe autor i disa kryeveprave të letërsisë si Konti i Monte Kri...
(Faqe e re: '''Alexandre Dumas''' ose Aleksandër Dyma - babai (Alexandre Dumas père) ishte shkrimtar i njohur franko-algjerian dhe autor i disa kryeveprave të letërsisë si Konti i Monte Kri...)
(Pa ndryshime)