Dallime mes rishikimeve të "Mëngjeze lufte"

ska përmbledhje të redaktimeve
Përmes kësaj urrejtjeje dhe lufte ata bashkohen me shokë më të ritur, të cilët i organizojnë e i udhëheqin në veprime luftarake.
 
=== Aktorët në role ===
 
* [[Rauf Pojani]]...