Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Mehalles"

42 bytes removed ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[File:White Minaret SymbolMüezzin.png|alt=Xhamia Mehallesjpg|thumb|197x197px|Minare qe simbolizonsibolion xhamiXHAMINE]]
Xhamia Mehalles eshte nje Xhami ne rrugen Ali Demi ajo eshte nje xhami e vogel pa minare. Ne ketwe xhami falen te pesta namazet dhe mbas cdo namazi jacie (darke). Ne kete xhami imam eshte Mondi Marku.
Anonymous user