Dallime mes rishikimeve të "Skeda:SHENPROKOPI.png"

Diamand opari dha dhe zëvendësoi me një version të ri të "Skeda:SHENPROKOPI.png"
({{Informacion |Përshkrimi = Kisha e Liqenit te stanet e Gogave |Burimi = shkrimi i Artan Shkrelit te gazeta Mapo |Autori = arkiva |Data = versioni i pare |Leja = e lire |Versione tjera = Shenimet e Bashkesise Ortodokse te Tiranes |Shënimë = Botimi i...)
 
(Diamand opari dha dhe zëvendësoi me një version të ri të "Skeda:SHENPROKOPI.png")